OVĚŘUJTE SI VŽDY VŠECHNY INFORMACE…

Proto zde máte tento přehled…

SPD

  • 28.11.2021 10:06 Tomio Okamura: Při pátečním hlasování ve Sněmovně o návrhu SPD na zrušení nouzového stavu se všichni poslanci nově vznikající vládní pětikoalice alibisticky zdrželi. To nemá nově vznikajicí vládní koalice jasný názor na tak zásadní věc jako je vyhlášení či zrušení nouzového stavu? Oni neví, jak se k tomu postavit? Tihle chtějí vládnout? … The post Při pátečním hlasování ve Sněmovně o návrhu SPD na zrušení nouzového stavu se všichni poslanci nově vznikající vládní pětikoalice alibisticky zdrželi appeared first on SPD – Svoboda a přímá demokracie.
  • 1.12.2021 9:58 Tomio Okamura: Počet nelegálních imigrantů, kteří se dostali do Evropy, výrazně narostl. Dle pohraniční agentury EU Frontex jsou čísla vyšší než v roce 2019, kdy epidemie covid-19 omezila cestování. Za prvních deset měsíců letošního roku 160 tisíc nelegálních překročení hranic! V porovnání se stejným obdobím roku 2020 je to nárůst o 70 … The post Počet nelegálních imigrantů, kteří se dostali do Evropy, výrazně narostl appeared first on SPD – Svoboda a přímá demokracie.
  • 1.12.2021 9:49 Tomio Okamura: Vzhledem k tomu, že je SPD jedinou stranou v Parlamentu, která prosazuje zrušení nouzového stavu a další námi prezentovaná řešení, tak jsem veřejně vyzval organizátora demonstrací z iniciativy ChcíplPes a vedení dalších mimoparlametních politických stran, které se těchto akcí účastní, jako je Trikolóra, Volný blok atd., aby veřejně podpořili SPD … The post SPD jedinou stranou v Parlamentu, která prosazuje zrušení nouzového stavu appeared first on SPD – Svoboda a přímá demokracie.
  • 1.12.2021 9:40 Tomio Okamura: Vítáme rozhodnutí amerického soudu, který osvobodil mladíka Kylea Rittenhouse, který čelil obvinění z vraždy, poté co v loňském roce v sebeobraně zastřelil dva muže a jednoho postřelil. Jeden z rabujících extrémně levicových demonstrantů vyvolal konflikt s Rittenhousem a podle obhajoby se ho snažil i odzbrojit, což byl moment, kdy se … The post Vítáme rozhodnutí amerického soudu, který osvobodil mladíka Kylea Rittenhouse, který čelil obvinění z vraždy, poté co v loňském roce v sebeobraně zastřelil dva muže a jednoho postřelil appeared first on SPD – Svoboda a přímá demokracie.
  • 1.12.2021 9:13 Tomio Okamura: Přichází ještě další brutální zdražení elektřiny a dopad bude dramatický. Může za to Evropská unie. Cena emisní povolenky vzrostla za poslední rok zhruba o 60 procent, v pondělí poprvé překročila cenu 70 eur za tunu. Cena evropských emisních povolenek dále poroste, a to ze současných 70 eur (zhruba 1780 Kč) … The post Přichází ještě další brutální zdražení elektřiny a dopad bude dramatický appeared first on SPD – Svoboda a přímá demokracie.
  • Vážení přátelé, toto je aktuální politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), ve kterém upozorňujeme, že se plně potvrdilo, že prezident je schopen vykonávat své ústavní pravomoci. Je ale evidentní, že koalice SPOLU a Pirátů/STAN na převzetí vládní odpovědnosti připravena není. Koalice SPOLU a Pirátů se STAN nehlasovala pro návrh SPD na zrušení … The post Politické usnesení SPD appeared first on SPD – Svoboda a přímá demokracie.
  • 30.11.2021 12:55 Radek Rozvoral: Vláda musí zajistit garanci zastropování maximální ceny energií! Česká republika v současné době neprožívá žádné dobré období a ani výhled do prvních měsíců příštího roku není růžový. Onemocnění COVID-19 a s ní spojená ekonomická krize má nepříznivý dopad na stav veřejných financí a kvůli zelené politice EU v rámci takzvaného Green Dealu … The post Vláda musí zajistit garanci zastropování maximální ceny energií appeared first on SPD – Svoboda a přímá demokracie.
  • 30.11.2021 9:07 Tomio Okamura: SPD nepodporuje vyhlášení nouzového stavu, protože ho vláda v minulosti zneužila pro plošná opatření a lockdowny, které podle našeho názoru nevedou k cíli. Je nutné vrátit možnost bezplatného testování a především soustředit úsilí na ochranu rizikových skupin. Především rizikovým skupinám je nutné umožnit testování na protilátky. Pracovat s touto skupinou … The post SPD nepodporuje vyhlášení nouzového stavu, protože ho vláda v minulosti zneužila pro plošná opatření a lockdowny, které podle našeho názoru nevedou k cíli appeared first on SPD – Svoboda a přímá demokracie.
  • 30.11.2021 9:04 Tomio Okamura: Stát šikanuje neočkované a nutí je pod nátlakem k očkování. Přitom nemá logiku, aby byli diskriminovaní zdraví neočkovaní lidé s negativním testem. Covid očkování má být podle nás dobrovolné. Postavme se společně proti šikaně neočkovaných. Prosíme o to i ty, kteří jsou očkovaní. Jednou vláda šikanuje neočkované z nějakého důvodu, … The post Stát šikanuje neočkované a nutí je pod nátlakem k očkování appeared first on SPD – Svoboda a přímá demokracie.
  • 30.11.2021 8:59 Tomio Okamura: My v SPD odmítáme diskriminaci neočkovaných! Chceme zrušit pandemický zákon a odmítáme další případné vyhlášení nouzového stavu. Zároveň sbíráme podpisy pod "Petici proti nepřijatelným opatřením s covidovou situaci, která jsou neúčinná a hrubě porušují práva občanů". Připravujeme také podání správní žaloby proti konkrétním vládním opatřením, která popírají základní práva a … The post My v SPD odmítáme diskriminaci neočkovaných appeared first on SPD – Svoboda a přímá demokracie.

TOP-magazín

TOP magazín, TOP informace

COVID v ČR – web

covid-19, koronavirus v ČR

CO SE DĚJE? – FB

ce se děje? v CŘ