OVĚŘUJTE SI VŽDY VŠECHNY INFORMACE…

Proto zde máte tento přehled…

MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU

PODNIKÁNÍ

ZAHRANIČNÍ OBCHOD

OCHRANA SPOTŘEBITELE

An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.

ENERGETIKA

An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.

STAVEBNICTVÍ A SUROVINY

  • Celkem 10 titulů Stavba roku 2021, 25 zvláštních cen, 2 ceny veřejnosti a jeden titul pro stavbu v zahraničí, bylo uděleno v  29. ročníku celorepublikové soutěžní přehlídky Stavba roku 2021. Hlavním organizátorem soutěže je Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, která je zároveň i vypisovatelem soutěže, spolu s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Svazem podnikatelů ve stavebnictví.
  • Slavnostní vyhlášení 8. ročníku soutěže Stavba roku Středočeského kraje 2021 se uskutečnilo ve čtvrtek 30. září 2021 v Galerii Středočeského Kraje (GASK) v Kutné Hoře.

PRŮMYSL

  • Vodíkové technologie jsou důležitým nástrojem k dekarbonizaci národního hospodářství a současně představují špičku v technických inovacích. Pokud máte zájem se seznámit se stavem vodíkových technologií v ČR, zveme Vás na seminář  „Vodík – cesta k transformaci hospodářství“, který se bude konat u příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně dne 11.11. od 10:00  do 13:30 v České národní expozici (pavilon P, expozici č. 60). Podrobný program je uveden v příloze. Semináře se může zúčastnit každý návštěvník Mezinárodního strojírenského veletrhu.
  • Nová verze softwaru IUCLID obsahuje aktualizovaný formát oznámení toxikologickému středisku (PCN) umožňující společnostem předkládat skupinová podání pro směsi. K dispozici jsou také další vylepšení pro přípravu a předkládání dat (ECHA 27. 10. 2021).
  • Byla zveřejněna a zpřístupněna důležitá aktualizace softwaru IUCLID, která obsahuje nejen vylepšení a opravy, ale také změny formátu IUCLID (zveřejněno ECHA 27. 10. 2021).

TOP-magazín

TOP magazín, TOP informace

COVID v ČR – web

covid-19, koronavirus v ČR

CO SE DĚJE? – FB

ce se děje? v CŘ